МУЗЕЙ ФОТО-, ТЕЛЕ-, КІНООБЛАДНАННЯ
Знімальний павільйон студії кіно-, телемистецтва
Міжкафедральна навчальна медіалабораторія Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Фотозбільшувачі
Фотозбільшувач "Нева 2м"
Фотозбільшувач "УПА-5м"
Фотозбільшувач "Таврія"
Фотозбільшувач "Іскра"
Глянцевателі і різаки
Рамка "Рось"
Фотоліхтарі різні
Спектрозон
Фотобачки
Приналежності для друку
Адреса: Україна, м. Київ, 04119,
вул. Мельникова, 36/1, кім. 130.
тел.: 481-45-78
Міжкафедральна навчальна медіалабораторія
Приналежності для фотодруку

Рамки кадруючі
Кадруючі рамки призначені для кадрування негативів при друці на фотопапір і дозволяють одержувати фотовідбитки розмірами в межах від 3 х 4 до 18 х 24 см.

Визначник різкості та фотовіньєтки
Пінцети
Фотопінцет призначений для захоплення фотопаперу при проявленні. Він складається із двох захоплюючих щічок, шарнірно-з'єднаних віссю, і спіральної пружини, що втримує губки щічок у зімкнутому стані. Деталі пінцета виготовляються з нержавіючої сталі, стійкої до впливу розчинів, які застосовуються при обробці фотокіноматеріалів. Габаритні розміри становлять 150х23х34 мм.
Маса пінцета рівна 40 г.

Фотокювети

Фотокювета являє собою плоску посудину з ребристим дном, що має в одному з кутів зливальний носик. Призначення - для фотохімічної обробки фотопаперу або листової плівки. Виготовлена з ударостійкої пластмаси.