Знімальний павільйон студії кіно-, телемистецтва
Міжкафедральна навчальна медіалабораторія Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Телевізійна студія
Режисерська апаратна
Режисерська апаратна
Відеомонтажна
Відеомікшер Panasonic AG-HMX100P
Відеокамера Panasonic AG-AF104ER
Знімальний павільйон лабораторії
Знімальний павільйон лабораторії
Знімальний павільйон лабораторії
Адреса: Україна, м. Київ, 04119,
вул. Юрія Іллєнка, 36/1, кім. 130.
тел.: 481-45-78
Міжкафедральна навчальна медіалабораторія

Радіостудія
Була створена у 1970 році як самостійний навчально-виробничий підрозділ у складі кафедри телебачення і радіомовлення. Після переведення у 1993 році Інституту журналістики в корпус на вул. Мельникова, 36/1 туди було переведено і радіостудію.

Радіостудія є складовою навчально-виробничого процесу в Інституті журналістики. Вона дає змогу здійснювати навчальні проекти і готувати творчі бакалаврські роботи.

До завдань радіостудії входить навчання студентів працювати з мікрофоном, диктофоном, правильно записувати голос проводити монтаж та створювати навчальні радіопрограми. Запис звуку та монтаж здійснюється на комп’ютері за допомогою програми Cool Edit Pro. Навчальні програми, зроблені студентами, розміщуються на сайті інституту журналістики.

У 2007 році радіостудія отримала нове обладнання від компанії ВВС. На даний час має апаратне приміщення, де відбувається керування аудіозаписом і наступний аудіомонтаж та невелике приміщення де і відбувається запис ведучих і журналістів.