Знімальний павільйон студії кіно-, телемистецтва
Міжкафедральна навчальна медіалабораторія Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Телевізійна студія
Режисерська апаратна
Режисерська апаратна
Відеомонтажна
Відеомікшер Panasonic AG-HMX100P
Відеокамера Panasonic AG-AF104ER
Знімальний павільйон лабораторії
Знімальний павільйон лабораторії
Знімальний павільйон лабораторії
Адреса: Україна, м. Київ, 04119,
вул. Юрія Іллєнка, 36/1, кім. 130.
тел.: 481-45-78
Міжкафедральна навчальна медіалабораторіяСтудія кіно-, телемистецтва

є складовою частиною Міжкафедральної навчальної медіалабораторії Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Вона створена в 2013 році. До травня 2017 року знаходилась у складі кафедри кіно-, телемистецтва.

Поставка і монтаж обладнання
здійснювалася компанією "Комтел".

Студія має найсучасніше обладнання, і складається зі знімального павільйону, режисерської апаратної, двох апаратних відеомонтажу.

Знімальний павільйон, оснащений сучасними професійними освітлювальними приладами найвідоміших торговельних марок:

ARRI Junior 650 PLUS, Dedolight-dlh4, Kinoflo TEG-400-230U,

ARRI Studio Cool 4, Kinoflo SYS-2404-F230, Lowel Tota-light.

Усі освітлювальні прилади підключені до пульта керування світлом ETC Smartfade 1248 Control Desk. Пульт має 48 каналів керування і у комбінації з наявними димерними блоками, дозволяє управляти освітленням у студії і плавно змінювати яскравість усіх приладів. Основна частина приладів закріплена на стельових рейкових системах. Це дає повну свободу установки освітлення під будь-яку художньо-творчу задачу. Павільйон оснащений 15-метровим чорним фоном і 6-метровим зеленим хромакейним фоном.

У студії використовуються відеокамери JVC GY-HM750E.Режисерська апаратна оснащена сучасним режисерським пультом підтримуючим некомпресовані SD  сигнали, що передаються по SD-SDI  інтерфейсах. Пульт має велику кількість вбудованих переходів і ефектів реального часу, а також може працювати з 3D зображеннями і оснащений мультиекраним моніторним відеоконтролем.

Працюючі в парі з режисерським пультом відеосервер, станція графічного оформлення ефіру і система автоматизації ефіру дозволяють створювати і видавати в ефір передачі будь-якої складності.

Звукове обладнання - Behringer XENYX X1832USB, активні двополосні 75 ватні монітори, провідні  стаціонарні  динамічні  мікрофони.

Павільйон і режисерська апаратна обладнані системою богатоабонентного службового зв'язку.