МУЗЕЙ ФОТО-, ТЕЛЕ-, КІНООБЛАДНАННЯ
Знімальний павільйон студії кіно-, телемистецтва
Міжкафедральна навчальна медіалабораторія Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Фотоапарати
Фотокамера "Casio QV-10A"
Приналежності для фото
Адреса: Україна, м. Київ, 04119,
вул. Мельникова, 36/1, кім. 130.
тел.: 481-45-78
Міжкафедральна навчальна медіалабораторія
Фотоприналежності

Пентапризма
Фотокасета на 200 кадрів

Фотокасети для 35 мм. плівки.

Фотокасети для для 16 мм. плівки.

Фотокатушка для для 60 мм. плівки.
Лупа для перегляду кадрів плівки

Лупа служить для перегляду кадрів на плівці шириною 35 мм і для оцінки потрібного кадру.
Лупа являє собою лінзу, укладену в оправу. Оправа з лінзою може переміщатися у корпусі уздовж оптичної осі для установки по оку в межах ±5Д діоптрій. У корпусі лупи є пази для зміцнення, просунення і вирівнювання плівки і обладнання для оцінки обраного для печатки кадра шляхом просічки краю плівки.

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Збільшення місяця 5х
Діаметр лінзи, мм 19
Лінійне поле зору, мм .... 21х 33
Габаритні розміри в робочому стані, мм:
довжина 36
ширина 56
висота 61
Маса, г 165

Фотоплівка і скляні фотоплатівки

Спусковий тросик "ТФ-5"

Спусковий тросик «ТФ-5» призначений для забезпечення плавного спуска кнопки фотокіноапаратів при зйомці з великими витримками. Тросик має гнучкий сталевий сердечник із кнопкою на кінці, ув'язнений у кручену дротову оболонку і бавовняну оплітку. Дротова оболонка закінчується конічним різьбленням для вгвинчування в спускове гніздо апарата. Довжина тросика «ТФ-5» рівна 170 ± 10 мм
Кішеньковий штатив "ФЕД"

Кишеньковий штатив «ФЭД» призначений для установки фотоапаратів, переважно, малоформатних, у тих випадках, коли потрібна нерухлива установка фотоапарата. Штатив складається з металевої струбцини із затискним гвинтом і штативного гвинта, приєднаного до струбцини на кульовому шарнірі. Струбцина штатива дає можливість установлювати фотоапарат на різні предмети товщиною до 30 мм. Хвостовик струбцини зі спеціальним різьбленням дозволяє прикріплювати штатив до будь-якого дерев'яного предмета, що дуже зручно в туристських походах і т.п. При зйомці фотоапаратом, встановленим на штативі і при тривалих витримках (коротше 1/30 сек) рекомендується користуватися спусковим тросиком.