UltraHD

15 листопада 2017 року студенти спеціалізації кіно-, телеоператорство 2 та 3 курсів та викладачі кафедри кіно-, телемистецтва відвідали третю конференцію "Ultra HD: Workflow & Perspectives", яка була присвячена технологіям Ultra HD, робочим процесам і перспективам розвитку галузі. Організатором заходу традиційно став журнал Broadcast.

Конференція Ultra HD

Конференція Ultra HD

На конференції було представлене обладнання і технічні рішення компанії ROHDE&SCHWARZ для всього ланцюжка мовлення в ULTRA HD.

Компанія Canon продемонструвала нову цифрову камеру – EOS C200. Новинку відрізняє підтримка формату . Також нова камера лінійки Cinema EOS підтримує формат Cinema RAW Light, що дозволяє настроїти точне відтворення кольорів (як і Cinema RAW), але у файлах меншого розміру, для запису на внутрішню карту пам'яті Cfast 2.0.

С-200

Вперше у Київі в рамках конференції була представлена компактна кінокамера Panasonic AU-EVA1 із сенсором Super35mm 5,7K с EF-байонетом. Камера записує 10-бітний матеріал 4:2:2 на SD-карти.

au-eva-1

Компанія Sony представила новітні камкордеры Sony XDCAM PXW-Z90, NXCAM HXR-NX80 і Handycam FDR-AX700, які уперше використовують функцію автофокусировки з фазовою детекцією (phase detection AF), а також пропонують підтримку 4K відео з HDR.

Sony

Також в рамках конференції ULTRA HD відбулась пряма трансляція в форматі Ultra HD з використанням технологій і обладнання компанії LiveU.

LiveU


Всі новини >>>


Знімальний павільйон студії кіно-, телемистецтва
Міжкафедральна навчальна медіалабораторія Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Телевізійна студія
Режисерська апаратна
Режисерська апаратна
Відеомонтажна
Відеомікшер Panasonic AG-HMX100P
Відеокамера Panasonic AG-AF104ER
Знімальний павільйон лабораторії
Знімальний павільйон лабораторії
Знімальний павільйон лабораторії
Адреса: Україна, м. Київ, 04119,
вул. Юрія Іллєнка, 36/1, кім. 130.
тел.: 481-45-78
Міжкафедральна навчальна медіалабораторія
HitMeter - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистика