Знімальний павільйон лабораторії кіно-, телемистецтва
Навчальна лабораторія кіно-, телемистецтва Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Освітлювальний прибор Lowel T1-10E
Режисерська апаратна
Режисерська апаратна
Відеомонтажна
Відеомікшер Panasonic AG-HMX100P
Відеокамера Panasonic AG-AF104ER
Знімальний павільйон лабораторії
Знімальний павільйон лабораторії
Знімальний павільйон лабораторії
Адреса: Україна, м. Київ, 04119,
вул. Мельникова, 36/1, кім. 130.
тел.: 481-45-78
Метрика

Навчальна лабораторія кіно-, телемистецтва

є підрозділом кафедри кіно-, телемистецтва Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Вона  створена в 2013 році. 

Поставка і монтаж обладнання
здійснювалася компанією "Комтел".

Основне призначення лабораторії полягає:


по-перше,  у технічному забезпеченні виробництва навчальних кіно і відеоробіт студентами кафедри кіно-, телемистецтва, які є невід'ємною частиною освітнього процесу кафедри;

по-друге, в практичному закріпленні у студентів теоретичних знань з фото-, світло-, кіно-, та телетехніки, які вони отримали на лекціях;

і по-третє, в придбанні практичних навичок у реалізації художньо-творчих завдань, одержанні кваліфікації, необхідної для самостійної професійної діяльності у сфері кіно, телебачення та інших аудіовізуальних мистецтв.


Студія має найсучасніше обладнання, і складається зі знімального павільйону, режисерської апаратної, двох апаратних відеомонтажу.

Знімальний павільйон навчальної лабораторії кіно-, телемистецтва ІЖ КНУ імені Тараса Шевченка

Знімальний павільйон, оснащений сучасними професійними освітлювальними приладами найвідоміших торговельних марок:

ARRI Junior 650 PLUS, Dedolight-dlh4, Kinoflo TEG-400-230U,

ARRI Studio Cool 4, Kinoflo SYS-2404-F230, Lowel Tota-light.

Усі освітлювальні прилади підключені до   пульта керування світлом ETC Smartfade 1248 Control Desk. Пульт має 48 каналів керування і у комбінації з наявними димерними блоками, дозволяє  управляти освітленням у студії і плавно змінювати яскравість усіх  приладів. Основна частина приладів закріплена на стельових рейкових системах. Це дає повну свободу установки освітлення під будь-яку художньо-творчу задачу. Павільйон оснащений 15-метровим чорним фоном і 6-метровим зеленим хромакейним фоном.

Практичні роботи студентів у знімальному павільйоні

У студії  використовуються відеокамери JVC GY-HM750E,   відеокамера Panasonic AG-AF104ER,  операторський кран, стабілізуючий пристрій "Стедикам", телесуфлер.

Навчальний процес у режисерській апаратній лабораторії

Режисерська апаратна оснащена сучасним режисерським пультом підтримуючим некомпресовані SD і HD сигнали, що  передаються по  SD/HD-SDI   і HDMI інтерфейсам. Пульт має велику кількість вбудованих переходів і ефектів реального часу в тому числі і хромакей, а також може працювати з 3D зображеннями і оснащений мультиэекраним моніторним відеоконтролем.

Працюючі в парі з режисерським пультом відеосервер, станція графічного оформлення ефіру і система автоматизації ефіру дозволяють створювати і видавати в ефір передачі будь-якої складності.

Звукове обладнання - Behringer XENYX X1832USB, активні двухполосні 75 ватні монітори,  ручні і петличні радіомікрофони, провідні петличні і стаціонарні конденсаторні мікрофони.

Відеомонітори 42" і 64".

Павільйон і режисерська апаратна обладнані системою многоабонентного службового зв'язку.

Апаратні відеомонтажу на базі комп'ютерів HP і програмного забезпечення EDIUS PRO 6,5, а також системи аудіомонтажу в програмі Pro Tools.