МУЗЕЙ ФОТО-, ТЕЛЕ-, КІНООБЛАДНАННЯ
Знімальний павільйон студії кіно-, телемистецтва
Міжкафедральна навчальна медіалабораторія Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Проектори
Кінопроектор "Радуга"
Кінопроектор "Русь"
Кінопроектор "Луч"
Проектор "Етюд"
проектор "Лектор"
Альфа
Графопроектор
Адреса: Україна, м. Київ, 04119,
вул. Юрія Іллєнка, 36/1, кім. 130.
тел.: 481-45-78
Міжкафедральна навчальна медіалабораторія
Діапроектор «Етюд»


Діапроектор «Етюд» портативний прилад, який розрахований на демонстрацію аматорських кольорових і чорно-білих діапозитивів з кадром 24x36 мм, у стандартних рамках 50x50 мм, а також діафільмів на 35-мм плівці з кадром 18x24 мм. у домашніх умовах і невеликих аудиторіях.
Світлооптична схема приладу містить у собі проекційний об'єктив «Триплет» трьох-лінзовий конденсор з теплофільтром, малогабаритну проекційну електролампу мережевої напруги 127 або 220 В і металевий рефлектор. Світловий потік приладу, рівний 100 лм, при проекції кадрів 24x36 мм забезпечує високу яскравість зображення на екрані розміром 1x0,7 м. У цьому випадку проектор повинен бути встановлено на відстані 2,5 м від екрана.
Конструкція проектора, що розсовується, і застосування в ньому малогабаритної лампи мережевої напруги роблять прилад компактним, легким, який зручно транспортуються.
Зміна кадрів здійснюється вручну, за допомогою подвійної рамки для діапозитивів або за допомогою фільмового каналу для діафільмів. Включення приладу проводиться перемикачем, поміщеним на шнурі живлення.