МУЗЕЙ ФОТО-, ТЕЛЕ-, КІНООБЛАДНАННЯ
Знімальний павільйон студії кіно-, телемистецтва
Міжкафедральна навчальна медіалабораторія Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Проектори
Кінопроектор "Радуга"
Кінопроектор "Русь"
Кінопроектор "Луч"
Проектор "Етюд"
проектор "Лектор"
Альфа
Графопроектор
Адреса: Україна, м. Київ, 04119,
вул. Юрія Іллєнка, 36/1, кім. 130.
тел.: 481-45-78
Міжкафедральна навчальна медіалабораторія
Діапроектор "Альфа-35-50"


"Альфа-35-50", Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського.
"Автоматичний діапроектор "Альфа-35-50" - касетний проектор, що виконує в автоматичному режимі операції фокусування зображення і кадрозміни, який має високі світлооптичні параметри, елегантний зовнішній вигляд, надійність в роботі і простий в обслуговуванні".
Призначений для фотолюбителів, аматорських фотостудій, а також може бути використаний у навчальних закладах, научно-дослідницьких інститутах, на виставках, ярмарках та ін.
Діапроектор здійснює проекціювання і зміну діапозитивів, окантованих у стандартні діарамки з габаритними розмірами 50х50 мм, форматами 12х17, 18х24, 24х36, 28х28 мм.
Пряма касета вміщає 50 діапозитивів.
Об'єктив типу "Триплет" має фокусна відстань 78 мм і відносний отвір 1:2,8.
Межі збільшення - 15-75 крат.
У діапроекторі використовується лампа КГМ 24-150, глибокий відбивач, абсорбційний теплофільтр.
Світловий потік - 350 лм.
З пульта ДУ можна управляти подачею слайдів у прямому і зворотному напрямках, а також здійснювати підфокусировку об'єктиву натисканням на хитну клавішу.
Автоматична зміна діапозитивів при прямому ході касети здійснюється від реле часу, із плавним регулюванням інтервалу кадрозміни в межах від 7 до 45 секунд, а також від магнітофона, підключеного до діапроектора через синхронізуючу приставку, наприклад "Синхро 8М".
Розрахований на безперервну роботу протягом години.